вівторок, 14 червня 2022 р.

Пізнавальна діяльність (загально – пізнавальний напрям) «Небезпека навколо нас»

 Програмовий зміст: розширити  знання про небезпечні предмети у побуті та правила поведінки з ними; закріпити  вміння робити вибір місця і предметів , іграшок для гри та правила безпечного поводження з ними; виховувати  бережне  ставлення до себе та оточуючих людей;  завдяки дидактичним іграм та розігруванню  різних життєвих ситуацій, вчити  знаходити різні варіанти правильних рішеннь, з’ясовувати причинно-наслідкові зв’язки, аналізувати ситуації та робити висновки; розвивати мовленнєву активність.
Матеріали: фото презентація.

Структура заняття
1. Організаційний момент. Розгадування загадок.
* Палочка черкалочка, гголовою черкне, вогонь спалахне..(сірники)
* Маленька, гостренька. Всім потрібна
   Всіх обшиває, сама одягу немає...(голка)
* Два кружечки, два ножі. Прошу пальчик бережи.
    Вирізай малюнок вправано і поводся з ними гарно...(ножниці).
2. Вправа "Назви одним словом"
3. Вправа "Чим можна гратися, а чим ні"
4. Обговорення ситуаціїза картинкою "Що може трапитись?"
5. Фізкультхвилинка "Сонечко"
6. Мовленнєва вправа "Закінчи речення"
7. Бесіда "Предмети небезпечні, але такі необхідні"
8. Підсумок.
































































Немає коментарів:

Дописати коментар

Педагогічна рада "Українські традиції, як засіб формування в дітей відчуття приналежності у дітей до своєї країни"

  Народні іграшки як засіб ознайомлення дітей з українськими ремеслами