середа, 27 квітня 2022 р.

Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі

Тема:  Число і цифра 8. Піраміда.

Мета: формувати уявлення про утворення числа 8; ознайомити із  цифрою 8; вправляти в умінні співвідносити цифри з кількістю предметів; закріпити знання про форму предметів,  ознайомити з геометричною фігурою пірамідою; розвивати  спостережливість; виховувати працьовитість.


Хід заняття

1. Психогімнастика.

2. Утворення числа 8.  Відгадування загадки.

3. Фізкультхвилинка.

Пальчиком об пальчик стук-стукіт,

Кулачками тук-тук,

Тупнемо ніжками - туп-туп.

Пліснемо в ладошки - плесь-плесь,

Сховалися пальці десь.

Пальчики маленькі, де ви сховалися?

Вас я все шукаю, всюди заглядаю,

Пальчики, де ви?

4. Знайомство із цифрою 8.

Вихованець викладає на фланелеграфі паровоз та сім вагонів.

— Скільки вагончиків біля потягу? Скільки вагончиків стане,

якщо я додам ще один? (Виховник викладає восьмий вагон.)

- Як отримали число 8?

— Розгляньте картки у вас на столах. На що схожа цифра 8?

— Проведіть кілька разів за цифрою указівним пальчиком, «на-

пишіть» її у повітрі.

— Обведіть олівцем кілька разів тоненьку цифру, товсту — за-

штрихуйте (зразок див. у додатку на с. 121).

5. Ознайомлення з пірамідою. Гра "Чарівний мішечок".

6. Гра "Будівники".

7. Підсумок заняття.

— Що сьогодні на занятті понравилося найбільше?

— З яким новим числом ознайомилися?

— Що ви можете сказати про геометричну фігуру піраміду?





















Немає коментарів:

Дописати коментар

Педагогічна рада "Українські традиції, як засіб формування в дітей відчуття приналежності у дітей до своєї країни"

  Народні іграшки як засіб ознайомлення дітей з українськими ремеслами